Młodszy analityk

Published

Junior Analityk IT (Remote from Poland - only)

5000-8400 PLN miesięcznie (B2B)

apreel

Opis stanowiska: Junior Analityk IT

Lokalizacja: 100 % zdalnie / Warszawa

Typ zatrudnienia: Umowa B2B / Umowa zlecenie

Opis stanowiska: Poszukujemy Junior Analityka IT, który będzie wspierał nasz wewnętrzny zespół w analizach biznesowych, a także brał udział w projektach wdrożeniowych w zakresie IT. Idealny kandydat to absolwent Szkoły Głównej Handlowej (SGH) z pasją do nowych technologii i analiz, który chce rozwijać swoje umiejętności w obszarze IT, analizy danych i optymalizacji procesów.

Obowiązki:

  • Wspieranie zespołu w analizie wymagań biznesowych oraz systemowych.
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej i technicznej dla realizowanych projektów IT.
  • Współpraca z zespołami programistycznymi i biznesowymi w celu zapewnienia zgodności wymagań z rozwiązaniami IT.

Nasze oczekiwania:

  • Ukończone studia na SGH na kierunku związanym z zarządzaniem, finansami, informatyką lub pokrewnym.
  • Podstawowa znajomość narzędzi analitycznych i baz danych (np. Excel, SQL).
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Chęć rozwoju w obszarze IT i analizy systemowej.

Języki:

  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 30-50 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Szkolenia wewnętrzne

Kim jesteśmy?

apreel został założony w kwietniu 2010 roku przez przyjaciół, których marzeniem było stworzenie własnego software house'u. Wraz z rozwojem firmy i jednocześnie wzrostem zaufania klientów, rozszerzyła swoją działalność o usługi takie jak leasing ekspertów IT. Dziś ten obszar stanowi główny filar działalności apreel.

Nie oznacza to jednak, że założyciele apreela porzucili swoje marzenia. Naszą pasją zawsze będzie tworzenie autorskich rozwiązań informatycznych, a celem, do którego dążymy, jest ciągłe ich doskonalenie. W połączeniu z wyjątkową atmosferą i profesjonalizmem stworzyliśmy w apreelu wyjątkowy klimat.

Jeżeli zależy Ci na pracy wśród dobrych specjalistów, w stabilnych organizacjach oraz z jasnymi warunkami finansowania.